| anonim_4396 a întrebat:

Stie cineva cum sa aduc inapoi niste poze sterse din greseala de pe un aparat foto Kodak? Va rog mult!

Răspuns Câştigător
| FurtunaDiesel a răspuns:

Daca au fost salvate pe card exista un program Recover My Files nici eu nu stiu prea multe dar stiu ca mi-a recuperat cineva pozele cu el dupa un card de memorie acum 2 ani, intreaba pe forumul Softpedia!

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Daca le-ai sters de pe card, nu lei mai poti "aduce" inapoi.

www.efrumuseti.blogspot.com

| KingofWaR1 a răspuns:

Daca sunt salvate pe calculator nicio problema dar daca nu sunt salvate si le-ai sters pa pa poze!