| 12563479902 a întrebat:

Se pot recupera poze odata sterse de pe cardurile de memorie? (telefon si aparat foto)

8 răspunsuri:
| stlucian a răspuns:

Vezi pe aici:

http://videotutorial.ro/......r-android/

http://videotutorial.ro/......ial-video/

in fiecare link mai jos video :-bd

Cred ca al doilea ti-ar fi de folos;)

| Public22 a răspuns:

Nu cred, imi pare rau.

| MarianAlex112 a răspuns:

O data sterse nu mai pot fi recuperate. funda

| 123junior a răspuns:

Din cate stiu eu nu.

| luckkky a răspuns:

Eu personal am recuperat poze de pe card si hdd, din telefon nu am incercat si nici din aparat foto(decat de pe cardul acestora)

| 12563479902 explică (pentru luckkky):

Si unde ar trebui sa ma duc? la un service pentru telefoane?

| queen8520 a răspuns:

Nu cred ca poti.O data ce le-ai sters, sunt sterse de tot.Mi s-a intamplat si mie, e nasollaughing.

| Picasso007 a răspuns:

Da se poate recupera.Numai ca dupa ce ai sters fisierele sa nu copiezi altele pe card deoarece se pierd si nu se mai poate face recuperarea completa.