| FriendsShow a întrebat:

Am un aparat foto Kodak c 143...am scos niste poze in calculator si acum as vrea sa le scot din nou.tot pe aceleasi dar numai ca numai merge sa fac acest lucru. unde as putea da? la setari sau ceva pe acolo.

1 răspuns:
| virusake a răspuns:

Il conectezi la pc prin cablul de date si deschizi camera pe modul vizualizare sau pe normal. Selectezi in prima fereastra care iti apare "open folder to view files (using Windows Explorer)". O sa ti se deschida toate folderele pe care le ai pe cardul camerei. De acolo cauti pozele si la dai copy-paste.