| bubulex a întrebat:

Stie cineva cum se poate obtine un loc de parcare in sectorul 6? am inteles ca trebuie depusa si o schita cu blocul si locurile de parcare de unde fac rost de ea? si mai stiu ca nu este voie pe apartament mai mult de o masina pe loc adp si am destui vecini care au cate 2-3 masini si eu nu am unde sa parchez

1 răspuns:
| Prince_Pyckolo_1992 a răspuns:

Din cate stiu eu, e foarte greu sa obti un loc de parcare, singura sansa e ca unul dintre vecini tai sa nusi plateasca taxa aia pentru locul de parcare si sa til dee ti