| bradrcdk a întrebat:

Acum ceva timp am sustinut examenul practic auto [ traseul ] si l-am picat. Vreau sa aflu daca urmatoarea data cand voi da am sanse sa pic cu acelasi politist sau daca nu este voie sa se intample asta, mai exact daca voi pica la altul 100%.
Sunt din Braila, cine stie mersurile, daca e ceva special pe aici.

Răspuns Câştigător
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Nu exista o prevedere speciala in acest sens. Poti avea ca examinator alt politist (sansa de cca 90%, in functie de numarul examinatorilor) sau tot pe acelasi de prima data.

| bradrcdk explică (pentru Ioandelasal):

Sper ca va fi asa cum spui. Mersi mult de raspuns.

1 răspuns: