| anonimbuc21 a întrebat:

Sunt curios de o chestie la Opel h (nu e o problema).
Seara când deschid usa se aprind luminile la bord, ceas și numărul de înmatriculare.
Da nu mereu.
De exemplu acum am deschis ușa nu s-au aprins.
De ce depinde chestia asta? E ora târzie.

4 răspunsuri:
| Radandam a răspuns:

Si eu am un opel Astra H si se aprind de fiecare data cand deschid usa, si se sting luminile dupa ce inchid usa la vreo 30 de secunde.

| anonimbuc21 explică (pentru Radandam):

Da. Dar la mine nu se aprind mereu mereu. Oare de ce

| NoTurbinaNoGood a răspuns (pentru anonimbuc21):

Exista grupuri Astra H si Opel Club pe Facebook, astraclub.ro si www.opel.com
Sa ti le zic si pe alea in engleza?
Eu pentru Vectra C am gasit topic in care se explica TOATE functiile modulului confort, si crede-ma ca Vectra nu e Astra, nu are 3 fire.
Intrebarile tale sunt de adolescent, foloseste-ti internetul.

| anonimbuc21 explică (pentru NoTurbinaNoGood):

Mulțumesc