| Psca a întrebat:

Buna seara TPU! Detin un passat CC nfl 2010 2.0 140cp si de putin timp ma confrunt cu o problema la el si anume luminile din bord. Dimineata cand o pornesc totul bine si frumos luminile de la ceas stau aprinse, dar cu cat se intuneca afara si ele se sting si ajung sa conduc pe la vreo 22:00 cu luminile stinse, acele se misca numai lumina ceasurile se stinge, daca pun blitz-ul de la telefon se aprind cat timp tin telefonul aprins, stau aprinse 5 secunde si dupa incet incet se inchid iar... Daca ma poate lamuri si pe mine ceva.Am si tester, daca de acolo e problema sa ma lamureasca si pe mine cineva.Multumesc anticipat

2 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Du o in servis si te lămuresc ăia pe loc.

| AndreeaDeea221998 a răspuns:

Bună! Ai încercat sa te "joci" cu butonul care reglează luminile de bord? Poate au intensitatea prea scăzută? Poate trebuie ușor modificat.