| AlexRoKilla a întrebat:

Tocmai am facut o scanare masinii (Golf 4 1.9 TDI - ALH - anul 2000) cu Vag Com si am observat ca in loc de ALH scrie AGR: "Engine Labels: 038-906-012-AGR.lbl".
In cartea masinii, in portpagaj si sub capota scrie ca motorul e ALH. E normal sa am calculator de AGR pe un motor ALH?

Răspuns Câştigător
| Frank51 a răspuns:

Posibil sa fie schimbat. AGR este aproape identic cu ALH, difera turbina si alte mici chestii. Oricum nu trebuie sa te ingrijorezi.

| AlexRoKilla explică (pentru Frank51):

Am inteles, multumesc!

1 răspuns: