| Ionut0196 a întrebat:

Un consum de 13% oras+mers agresiv este cam mult nu?

Răspuns Câştigător
| sierra1 a răspuns:

La modelul cu 16 supape, 1 798 cm3, zice consum mixt 7.1 l / 100 km. Adică asta vine 9 la sută mixt. La oraș crește cu 50% plus stil agresiv rezultă că nici nu consumă mult

5 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Ce motor, ce mașină?

| Ionut0196 explică (pentru sierra1):

1.8

| sierra1 a răspuns (pentru Ionut0196):

Ce mașină?

| Ionut0196 explică (pentru sierra1):

Renault megane 4 rs

| sierra1 a răspuns (pentru Ionut0196):

La modelul cu 16 supape, 1 798 cm3, zice consum mixt 7.1 l / 100 km. Adică asta vine 9 la sută mixt. La oraș crește cu 50% plus stil agresiv rezultă că nici nu consumă mult

| SquidFTW a răspuns:

La un motor de 1.8, daca e si diessel da, cred ca este destul de multicel, dar pentru ceva motor mai mare (5l v8) este super putin