| elmeksadin a întrebat:

Urgent! A mers cineva cu trotineta electrica pe ploaie? Daca are factor de protecție ip65 e ok sa mergi cu ea când plouă afara? Vreau sa îmi spună doar cei care au acest tip de trotineta electrica cu factor de protecție ip65. dau funda

Răspuns Câştigător
| idontreallycare a răspuns:

Am exact acelasi tip de trotineta. Eu, personal, am mers cu ea in ploaie si nu a avut nicio problema. Doar sa ai grija la balti pentru a evita problemele. In rest, e destul de safe.

2 răspunsuri:
| StoicAnalysis a răspuns:

Am mers cu a mea prin ploaie de multe ori si are IP64. Doar sa nu te bagi prin balti cu ea.

| SuNaM a răspuns:

Are protecție maximă la praf și poate să reziste la jeturi de apa de presiune mica din toate părțile. Daca nu o bagi in bălți o să reziste la o ploaie cu brio.