| Lupu_Octavian_1995 a întrebat:

Ce ad putea sa-mi cumpar de suma de 2200 LEI? Nu vreau laptop nici telefon! Eu mi-as dori o trotineta electrica si un Ipas Air 4G si nu stiu ce sa-mi cumpar! As vrea si alte raspunsuri in afara de trotineta si Ipad! Multumesc!

Răspuns Câştigător
| uhegartfea234 a răspuns:

Asa eram si eu odata... laughing nu stiam ce sa fac cu banii mei,
Pai daca tot spui ca vrei trotineta, eu iti propun sa-ti iei o bicicleta sau ceva, pentru ca este si mai sigur si mai rapid.
Dar ai si alte posibilitati... jocuri pe steam, sau pur si simplu iti iei imbracaminte.
Cu 2200 ai timp sa stai 1 sapt la mare happy

5 răspunsuri:
| notefree a răspuns:

Un pc
O bicicleta
Figurine
Televizor
Abonament brazzer
Aer condiționat
Ceasuri scumpe
Casti audio
Sistem audio
Poti cumpara multe chesti sau economisti acei bani

| Lupu_Octavian_1995 explică:

Pai bicicleta am

| Lupu_Octavian_1995 explică:

Apropo cu trotineta electrica prinzi 30kmh

| Lupu_Octavian_1995 explică:

Altceva mai aveti in minte ca nu stiu ce sa-mi iau de suma aia

| Nastaseion a răspuns:

Bicicleta sa nu te ingrasi http://bit.ly/1HYCegs