| Sara2 a întrebat:

De ce nu ploua? vreau sa fie ploaie sad

7 răspunsuri:
gbrltdr
| gbrltdr a răspuns:

O sa vina si ploile...ai sa te saturi de atatea zile morocanoase si umede! brrrrrrrrrrrr...nu-mi place can ploua ca ma stropesc groaznic pe pantaloni sau ciorapi...si se vede asa de urat! De ce nu te bucuri de ultimele... poate... zile blande de toamna? Sa-l intrebam pe Doamne-Doamne de ce nu ploua cum ai vrea!

| fabiola a răspuns:

Eu vreau sa vina trenul ...Caragiale saracul, vesnic printre noi!

| Mwhahahaa a răspuns:

Iti doresti ploaie dintr-un motiv anume...esti suparata, nu?
Altfel nu aveai motiv sa doresti ploaie...
Mie imi place asa cum este acum... vremea e putin mai blanda cu noi, si asta ma inveseleste...imi place sa fie mai cald...capul sus, domnisoara...viata merge inainte, cu bune si rele... bucura-te de vremea asta, caci de acum in colo... din pacate, vom avea parte de ninsori siii multe, multe ploi...

have a nice day!

| Andreea_8014 a răspuns:

Pentru ca e soare tongue

| faranume a răspuns:

Oi vrea tu sa fie ploaie dar daca natura nu iti da n-ai ce-i facethinking
O sa ai parte de o multime de zile ploioase iar atunci vei spunebig grine ce nu e soare? vreau sa fie soare"...deci bucura-te de vremea frumoasa cat mai poti!winking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De ce vrei asta?! Ca sa mi se onduleze mie parul` nu? Stiu ca de astaaa!cryingcryingcrying.

Nu`ti place mai mult cand nu ploua, iar parul` iti sta dreeeptday dreaming?! Nu?sad...sau nu iti uzi geaca cea noua cu 75 de lei, cumparata la oferta de la real (preturi fara egal...).

Nah` poftiti cultura.straight facece parere aveti de mine, ...mai am mult?!straight face
laughinglaughinglaughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai muta-te in zona Calcuttei si o sa ai parte de vreo 11000 mm de precipitatii anuale.
Acum, si eu as vrea sa dureze noaptea 6 luni...sa ma mut in Longyearbyen?