| Alexanbdru a întrebat:

Va salut. de curand am hotarat sa scot un rand de numere rosi pentru masina mea care este inmatriculata in franta.Problema ar fi ca eu nu am contractul de vanzare cumparare dintre francez si fostul proprietar roman de la care am luat-o. Contract intre mine si proprietarul roman am. deci fara contractul ala pot scoate numere rosii? Va multumesc dau funda.

Răspuns Câştigător
regis
| regis a răspuns:

Nu prea poți. Vei găsi sprijin la o firma de intermedieri, îți dau ei formular, il completezi si apoi semnează cei doi, daca înțelegi ce vreau sa zicwinking.

1 răspuns:
| OldSoul a răspuns:

Proprietarul roman, cel de la care ai luat-o, a scos numere rosii?
Daca nu a scos, uita de acel contract pe care-l ai, mergi la un birou de acte auto si faci act de contract de vanzare cumparare direct de pe francezul din acte pe tine, si asa ai rezolvat aceasta problema.