| Dextăr21 a întrebat:

Va salut. De vreo doua saptamani am luat permisul si m-am urcat la volan bineinteles, dar ceva la masina e ciudat, nu stiu daca e de la masina sau de la mine. Eu acasa am un golf 4 iar prima reactie cand am condus-o a fost ca am impresia ca volanul se misca foarte usor parca nici nu as conduce masina laughing. M-am uitat la roti si la directie si rotile se misca odata cu volanul fara probleme, eu la scoala de soferi am condus logan, doar logan. E ciudat stiu, dar voi ce credeti? Poate s-a mai intamplat si la altcineva happy

2 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Vb de doua masini diferite, e normal sa difere experienta la condus

| Liviu a răspuns:

Loganu e mai greu cu volanu ...indiferent de an happy asa e loganu, am condus si eu laughing si mna.Capu sus, nici o masina nu se conduce la fe, am condus 2 opeluri la scoala, acasa am un scenic, am condus si golf 5, si logan... si golfu se misca ok la volan, si scenicu meu, dar loganu laughing era chin. In viteza se ducea bine, dar in curbe la viteza 10 15 20, trageam cam mult de volan de radea unchiu de mine laughing ioi