| alincoman112 a întrebat:

Va salut pe toți, am o problema cu un BMW e39 di anul 2003, tip combustibil benzina motor 2.2.
Plimbându-ma local de dimineata am observat o mică diferența la turațiile motorului, nimic grav m-am gandit eu dând vina pe benzina, mai pe seara vrând sa fac o plimbare locală cam la 3 km de casa mașina a început sa bâlbâie și s-a oprit fracțiune de secunda, am încercat sa o pornesc și nimic. Am lăsat-o cam 5 minute și i-am mai dat o cheie, a pornit, când am dat sa accelerez pentru plecare s-a oprit iarăși și nu am mai reușit sa o pornesc (Menționez ca-i cutia automata, deci nu pornește prin tragere sau împingere), ma poate ajuta cineva?

1 răspuns:
| Violleta2022 a răspuns:

Anunta un service auto sa vina sa o remorcheze, sa o bage in service, ca ceva nu-i bine la motor.