| italyann a întrebat:

Vand scuter : malagutti f12- stare perfecta! culoare: negru+portoclaiu, toba leo-vince noua, set motor 100cm3 YAMAHA nou nout facuti cu el 20 -25 km maxim. astept raspunsuri! detalii la tel : 078694191

3 răspunsuri:
| alecs94 a răspuns:

Daca ai fi pus o poza ceva cu el, sau un pret ar fi fost minunat

| Alexandrumoto98 a răspuns:

Http://www.zuum.ro/pagina.php?id=846 intra pe asta si mai vorbim!

| italyann explică:

Add la idu. : xtream_amer si vorbim pe mess si iti dau si poze! pret 13 mil negociabil! da`mi add pe mess. il vand urgen