| cr3tzu95 a întrebat:

Vreau si eu un motor de aprilia sr 50 sau yamaha aerox intre 1998-2000 racire apa si frana pe disc sa fie in perfecta stare de functionare nu ma intereseaza roata pentru detalii ma puteti contacta la id de mess cr3tzu95@yahoo.com

2 răspunsuri:
| iulyqtzu a răspuns:

Eu am aprilia SR 50 exact dorinta ta. e ins tare de functionare. 350 euro.id de mess: iulyqtzu_3unutzu_eu@yahoo.com si dau si poze pe mess daca vrei.

| cr3tzu95 explică (pentru iulyqtzu):

Eu nu vruiam un scuter...eu vruiam doar motoru....in fine pana la urma am reparta vechiul meu motor