| WayhaughtK a întrebat:

Vineri dau intrarea in scoala. Am inteles ca primesti un chestionar si trebuie sa faci 22 de puncte. Daca nu le faci, va trebui sa redau testul?

5 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Da, altfel nu te poti inscrie la examen

| ComandoFOS01 a răspuns:

Depinde de instructor și județ
De exemplu un prieten mi-a zis ca el nu și-a dat chestionarul ăla... nici nu a fost la legislație
Acuma mna, depinde

regis
| regis a răspuns:

Intrarea in școală? Cum sa dai test la intrare? Teste se dau după "absolvire".

| WayhaughtK explică (pentru regis):

Inainte de a incepe orele de condus trebuie sa dau asa zisa "Intrare in scoala", adica sa fac un chestionar si sa obtin 22 de puncte.

regis
| regis a răspuns (pentru WayhaughtK):

Deduc ca e o regulă a scolii, deci răspunsul corect il poate da doar școală respectiva.
La scoala unde am favut eu, cel puțin pe vremurile acelea, teoria si practica mergeau in paralel.