| Girly97 a întrebat:

Voi cand v-ati luat permisul ati mai facut ore suplimentare de condus cu instructorul auto sau ati facut primele drumuri insotiti ca sa prindeti mai multa experienta? Dupa cate luni v-ati simtit suficient de experimentati incat sa conduceti cat mai bine posibil singuri?

4 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Am condus cu tatăl meu de vreo câteva ori. Apoi singurel.

| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Nu am luat ore suplimentare. Am făcut drumuri însoțit de prieteni, cum făceam și înainte să iau permisul.
Primele călătorii singur mi s-au părut înspăimântătoare, apoi am realizat că... E doar o mașină condusă de un om cu permis.

| questionablequestion a răspuns:

În România, nu poți face drumuri,, însoșiț". Unii își mai cumpără ore, alții nu.