| MiculFaraon a întrebat:

Volkswagen Golf 6 sau Seat Leon? Anul 2012 amandoua

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu as alege Golful.
Dar avand in vedere piata actuala din RO unde nu prea gasesti masini fara km dati inapoi, alege pe cea care arata mai bine, fara probleme.
Daca le.ai pus in discutie ma gandesc ca ambele iti plac dar nu te.ai decis care sa fie pana la urma, cauta una buna

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mare grija de unde il iei, mare grija la km, chiar si in reprezentantele auto mai nou se dau km inapoi, arata undeva cat este originalul dar mno.
Golf 6 fara discutii.

| Trq a răspuns:

După mine, golf 6 clar. Aspect, tehnică, putere. Seat nu este o marcă aşa cunoscută, acum doar să fie una mai scumpă ca cealaltă, dar recoamnd marca volkswagen cu încredere.

| suntserios a răspuns (pentru Trq):

Tehnica putere? Realizezi ca Seatul e din acelasi grup si are acelasi sasiu, acceasi tehnica si acelasi motor ca vw nu?