| cosminbit a întrebat:

Am si eu o intrebare? Vreau sa imi iau o masina in jur de 20 de mii de euro si nu stiu ce sa aleg intre audi a5 bmw seria 3 sau seria 5. Pareri? Vreau si eu argumente de ce sa mi iau una si nu alta

5 răspunsuri:
| cascadoryes a răspuns:

Seria 3 la 20.000€? De ce asa? Seria 5 mai merge.Iti poti lua un seria 6 lejer cu banii aia.

| suntserios a răspuns (pentru cascadoryes):

Ca isi poate lua un seria3 vechi de 3 ani si 100.000 km in loc sa isi ia un seria 5 vechi de 5-6 ani si peste 150. 000km

| cascadoryes a răspuns (pentru suntserios):

Da,dar se gassed seria 5 si cu Putin km la banii aia.In fine.Depinde si ce marina, ca seria 3 inseamna o gama larga de masini.Dar suna bizar 20.000 seria 3

| raducristian1 a răspuns:

Poti sa mergi si pe un Passat CC. Oricum, dintre aceste variante as alege seria 5. Este mai scump la piese ce-i drept, dar este si mai spatios. Personal imi cam displace Audi.