| cipri0tu a întrebat:

Vreau sa imi cumpar masina, am un duget de vreo 2500euro +/-. Voi ce parare aveti Vwkswagen Vento sau Seat Cordoba sx?

6 răspunsuri:
regis
| regis a răspuns:

Vento. Imi place si Cordoba, dar crede-ma ca la bani putini nu vrei o masina rara.

Stefan
| Stefan a răspuns:

Wokswagen Vento fara sa stai prea mult pe ganduri.

| Dexteo a răspuns:

Mai bine iti iei un bmw 318 tds E36 consum de 5. 5-6 la 100...mai frumoasa ca vw si mai puternica

| LordJohn a răspuns:

Eu ai alege Wokswagen Vento, ete o masina destul de buna la banii aceia, motorul e mai bun ca la Seat, plus ca arata mai bine, si cu un spoiler ti-o faci super smechera.

| Alin_8845 a răspuns:

Vento!

| Onofrei_Mihaela_1979 a răspuns:

Ce vorbesti bai dexteo ce mai faina masini este volkswagen vento bmw-ul chiar daca iti ei bmw tdi o ia mai greu de pe loc cand vine iarna trebuie sa-ti schibi toate si filtrele de disel toate prostiile... asa ca ia-ti un volkswagen vento benzina daca iti ei un vento, e mai puternic si arata si mai fain in auntru. asa ca asculta-ma pe mine si ia-ti un vento. eu des ex iti dau un site pentru masini,,,, autovit,,, succes cauta- ti vento e mai sigur!