| motanul49_8480 a întrebat:

Vreau sa imi cumpar un scuter de 49 cm sau 125 cm am avut aprilia scarabeo si am fost multumit dar era cam puturos. acum vreau unu,, rautacios,, ce imi recomandati (m-am gandit la aprilia rs 50 o fii bun? sau yamaha yzf )

Răspuns Câştigător
| Andrulica a răspuns:

Eu au un runner din 2000 cu set de 49, am avut si de 75! Recunosc ca nu mai fuge la fel 115 120, dar consuma mai putin! Iti recomand un gilera runner cu cateva modificari pe elbig grin si iti garantez ca esti incantatbig grin! un ambreiaj sport, nu foarte scump.o biela sport pe el ca sa iti pui linistit la ambreiajul din din fata 3 role grele si e usoare una cate una! un filtru sport si spor la drum:X

2 răspunsuri:
| Broadband a răspuns:

Aprilia rs 50 are un prieten, sa fiu sincer e cam puturos chiar daca are 120 pe bord.
stiu pe cineva care a avut un peugeot streer fight 2 de 50cmc cu 120kmh, chiar era puternica jucaria, urca cu 2 persoane pe o panta de 17% fara probleme.
chestia e ca l-a fortat pana a spart chiulasa.
dar iti spun ca era cel mai puternic scuter cu motor de 50cmc pe care l-am vazut

| Skypp3R a răspuns:

Cumpara Aprilia Rs 125 si fa-ti actele de 49winking