| darkhell217 a întrebat:

Vreau sa imi cumpar un scuter Giberra Condor nou cu 2200 lei, merita banii astia? sau imi recomandati ceva mai bun?

Răspuns Câştigător
| viotedy a răspuns:

Prima data misa parut ca ai scris gilera, mai mergea, dar de gibera fugi cat poti.chinezarii de 2 lei.mai bine unul second piagio sau aprilia si e mult mai bun.auzi a dracului chinezoi -gibera-numai din faptul ca induce in eroare cu numele realizezi ca e o porcarie.

11 răspunsuri:
| BassHunter13 a răspuns:

Un prieten si-a luat tot asa nou! La inceput mergea bine! Dupa 4000km s-a dat drac tot scuteru! Era varza! La si lovit si a astepta dupa niste amarate de carene vreo 3sapt pana au sosit la comanda! mai bine iti iei unul second! un Mallaguti, Aprilia sau Yamaha..Eu mi-am luat acum 3 ani un Yamaha Aerox cu 400euro! de 50cmc dar pus set de 80cmc! Merge lejer la drum intins cu 130km/h! Si arata si bestial!

| Brâncuşi a răspuns:

Salut, eu spun să mai aştepţi timp mai este plus că o dată pe an este reducerea tuturor autoturismelor, motoretelor, scuterelor... Graba strică treaba, dacă ţi-l direşte neapărat cumpără-l oricum se merită la 2200.
O zi bună!

| viotedy a răspuns:

2200 ce? euro?

| darkhell217 explică (pentru viotedy):

Lei

| viotedy a răspuns (pentru darkhell217):

Nu te complica.am avut unul de la first bike si intr-o luna l-am dus la reparat, pana la urma l-am dat inapoi la magazin, dupa n reclamatii.acum am peugeot si e super.

| KaPy2 a răspuns (pentru viotedy):

Si mie mi s-a părut ca scrie gilera laughing)

| viotedy a răspuns (pentru darkhell217):

Prima data misa parut ca ai scris gilera, mai mergea, dar de gibera fugi cat poti.chinezarii de 2 lei.mai bine unul second piagio sau aprilia si e mult mai bun.auzi a dracului chinezoi -gibera-numai din faptul ca induce in eroare cu numele realizezi ca e o porcarie.

| KaPy2 a răspuns:

Nu da bani pe scuteru ala, e chinezărie, o sa ai probleme peste probleme, o sa-ți meargă bine 1 an după ai sa vezi problemele ai sa mai bagi încă pe atât în el... mai bine iți iei un scuter bun, un piaggio, Aprilia și alte mărci bunewinking

| MenταLµ a răspuns:

Da se merita. Sau daca vrei sa mai stai poate gasesti unu mai bun.

| CătălinKeenshi a răspuns:

Nu chiar asa bun acest scuter. Dupa mine cel mai bun si potrivit ar fi modelele de la Leonardo! Desi piesele sunt cam scumpe, pretul nu este chiar asa de marewinking

| Daniyy a răspuns:

Dumnezeulee,ce inseamna GIBERRA? cu toate ca e de mult postarea..lucrez in service de scutere de peste 10 ani, ma uit la sute de oameni cu se plang de Chinezaraele astea..cumparativa fratilor ori ce firma in afara de CHINA gen kimco..etc,nu aveti nevoie de scutere noi, luati sh, orice*pai la 22 de mil i*ti loai PIAGGIO X9 de 125cmc fara probleme! NU MAI DATI BANI PE CHINEZESTI, va mancati din C....si aveti pretenti sa circulati cu cel putin 100 km* h..imi dau seama ce-n fite te vedeam mergand cu GIBERRA p. laughing