| QRazvy a întrebat:

Vreau sa imi pun sistem pe o masina noua. Un subwoofer de calitate de la jbl, Masina este logan 2019. Intrebarea mea este daca pierd garantia masinii daca montez orice fel de dotari? Am auzit multe cazuri de a-ti lua masina foc de la scurtcircuit. Dar il voi pune la un service bun si de catre un electrician meserias. Si toate cablurile, statia, subwooferul nu vor fi ieftine. Ce parere aveti?

1 răspuns:
| Hdjsjsgdhsj263848483881919 a răspuns:

Daca cel care iti monteaza subwoferul pe masina iti da o garantie nu vei avea nici o problema cu garantia masini