| Boyka a întrebat:

Vreau sa-mi tunez o masina, dacia 1320 dar nu prea ma pricep, care va pricepeti la tuning bagati id gheorghe_baica95 va rog.

Răspuns Câştigător
| valy1233 a răspuns:

Ceva simplu si foarte frumos, sa modifici garda la sol, adica sa o lasi jos, o toba sport, ceva folie neagra pe geamuri...si bine inteles sa fie bine vopsita.:X
ceva de genu la asta...http://www.youtube.com/watch?v=tHelZY1qRLQ&feature=related

3 răspunsuri:
| valy1233 a răspuns:

Ms pentru fundita, daca reusesti sa faci ceva.ma anunti si pe mine.happy

| undercover_4494 a răspuns:

Valy, aia e dacia 1300, nu seamana cu 1320 care este un model rar, unerori chiar ma intrebam daca exista, daca nu mi-am imaginathappy. Adevarul este ca daca ii pui toba sport trebuie sa fie ca lumea, sa schimbi teava din fata pana in spate cu diametru marit, si in spate o toba finala sport, si ar mai trebui pentru astea doua un filtru de aer sport care e un milion si e consumabil, folia neagra pe geamuri trebuie sa aiba autorizatie, alti bani in plus, si pentru ce?, schimbi astea si maine gasesti masina cu garda la sol lasata de la greutatea in plus, daca chiar vrei sa tunezi o dacie cumpara una din 2000+ ca sa fi merite efortul, mai clar, sa ai curaj sa mergi la R.A.R. Daca vrei sa ramai cu asta, te sfatuiesc sa o faci cu mana mai mult decat cu banii pentru ca nu-i vei recupera, tai din arcuri sa lasi garda jos de exemplu...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Stiu eu