| shew a întrebat:

Vreau sa vand scuteru cam cat pot lua pe le este yamaha AEROX 100cc. 7000 km set motor nou

6 răspunsuri:
| FurtunaDiesel a răspuns:

Tinand cont ca este si yamaha si de 100 poti sa il pui la vanzare cu 3000 de lei adica 750 de euro si poti sa mai scazi la negocieri pana pe la 700 de euro!

| EndOfJoke a răspuns:

Este marfa scooter-ul.Nu am nimic cu tine dar sunt de acord cu tusha. Daca cineva iti ofera 2000 lei pupai.Dar te mai poti gandi adica sa il dai la schimb cu o masina sau sa il tii pana moare la tine daca sti ca este bun.
Bafta. Sper ca ti-am fost de ajutor

| tusha a răspuns:

Baaai treziti-va la realitate bhaaa! daca iti iei 2000 pe el pupa banii.E criza frt!

| coco_9516 a răspuns:

Pretul care la dat colegu cel de 3000 ron este cam mic, si eu am de vinzare un scuter, motor de 49 cm 3 si costa 380 e, parerea mea este ca tu poti sa ceri 600, 700 elinistit, poti sa-l postezi pe tocmai.ro,sper ca te-am ajutat.

| cosmin_1969 a răspuns:

Nu stiu frate dp parerea mea cred ca mai mult de 3000ron nu iei pe el.:d cam asa merge pretu pe piata acum depinde si din ce an estewinking

| raken a răspuns:

Depinde in ce stare e cere si tu vreo 700 sau 999 euro