| Mayy a întrebat:

1. Ce parere aveti de samponul Petrole Hahn? Momentan folosesc cel pentru anti-matreata si par gras. Ati incercat, e bun sau ingrasa parul?

2. Masca regeneranta pentru par de la Aslavital se aplica si de la radacina sau doar pe lungimea parului?

2 răspunsuri:
| iloveusa a răspuns:

1.eu il folosesc si e foarte bun.si nu, nu ingrasa parul.e cel Mai bun sampon pe are l-am avut
2.nu stiu
3. fundita?

| Mayy explică (pentru iloveusa):

Eu cred ca tu ai raspuns, aourea. nici macar nu cred ca il folosesti si atunci nu ai de unde sa stii. Asa-i ca doar pentru o amarata de funda ai raspuns?