| anonim_4396 a întrebat:

pentru fanele "Robert Pattinson" din filmul (New Moon), va anunt ca a mai aparut un film cu aces actor numit (Remember Me (2010) - Aminteşte-ţi de mine), eu am gasit filmul pe www.RadioFLy.ws :), ce parere aveti despre noul film? :D

4 răspunsuri:
| Pho3nix a răspuns:

Este IMPOSIBIL sa nu stie vreo fana a actorului de acest film.laughing

| bblock69 a răspuns:

Super...

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Chiar acum l-am terminat de vizionat. A fost superb, dar sfarsitul prea tragic. sad

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Normal ca stiam de el nu trebuia sa ne informezi si normal ca il ador:X:Xlove struck dar mai bun este edward cullen din twilight saga iar in remember me a jucat exclent! foarte bine rob!:X:X traiasca twilight saga! hihi