| exydexy a întrebat:

A comandat cineva pe site-ul Makeup.ro?

7 răspunsuri:
| dullcat a răspuns:

Am comandat si eu o singura data, cateva produse pentru ingrijire orala.Insa aruncand un ochi la categorii, totul e foarte scump.Si am comparat cu unele produse la care stiam preturile: nu merita deloc. Poate doar daca gasesti ceva si vrei neaparat, iar in magazine fizice sau pe ale siteuri nu gasesti(cum a fost in cazul meu).In rest, nu, nu merita.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu. Nici nu știam de existenta lui.

| dragodana a răspuns:

Salut!
Cauta mai bine pe parfimo.ro. Sunt mai ieftine.

| Michele7 a răspuns:

Da, eu. Nu comand des de la ei, foarte rar, eventual când găsesc ceva ce îmi atrage atenția, și mereu mi-au venit comenzile îm siguranță. Dacă vrei să îți cumperi produse de îngrijire a feței sau a corpului îți recomand să mergi la farmacie sau să comanzi de pe o farmacie online. happy

| exydexy explică (pentru Michele7):

Multumesc pentru raspuns
Nu este vorba de ingrijirea fetei am gasit ceva gene individuale care in poza arata foarte bine (daca ai comandat spune mi te rog in realitate sunt la fel?) si ceva sampon, ulei de par care sunt mai scumpe aprox 50lei in alte magazine

| Michele7 a răspuns (pentru exydexy):

Nu mi-am comandat niciodată gene. happy Îmi place să mă machiez, dar consider că genele false nu sunt bune pentru ochi. sad
Dar nu judec, este strict alegerea ta. Sunt convinsă oricum că îți vor ajunge la fel ca în poză.