| Believe9 a întrebat:

Este ok site-ul makeup.ro? Ca doresc sa comand de pe acesta.
Va multumesc!

3 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Mai, ieri site-ul era ok, azi nu l-am verificat daca mai este sau l-a furat cineva happy

| Believe9 explică (pentru Violleta2022):

Da multumesc de raspuns, eu intrebam daca este ok si nu au produse fake, dar na trebuie sa ti se raspunda ironic.

| zilog a răspuns:

Site-ul este Ok văd că funcționează server-ul de apache ofera proxy ofera php-uri este rootat in DNS-uri site-ul lor nu are nci o problemă tehnică!

Ti-am răspuns la intrebare foarte corect până aici!

Sau tu doreai sa intrebi daca sunt intr-un fel sau in altul ca si oameni de exemplu seriosi
asta nu stu
dar când mă uit la prețuri si când mă uit la preturile de la aceleasi produse din Nordvegia
incep să mă gândesc oare de ce sunt atât de ieftine in românia
oare ce au de sunt atât de ieftine
fa si tu o comparatie cu site-uri normale din alte tari de exemplu acelasi produs in Belgia si in Nordvegia

stii de ce te pun sa verifici cu aceste tari pentru ca printre multele mele colaborari si experiente de viata am ajuns intr-un timp si la un depozit lung de 2 Km lat de 1 Km plin doar cu cosmetice
si tot ce se trimetea in Nordvegia era verificat de 3 oameni ca sa fie siguri ca nu ajunge ceva care ar ptutea fi interpretat că nu ar fi original

| Diana4you97 a răspuns:

Bună Believe. Este un magazin online serios și foarte popular în mediul online. Dacă dorești să afli mai multe informații și păreri de la clienți despre makeup.ro poți vizita și https://parerimagazin.ro/pareri/makeup-ro/