| pithicot a întrebat:

A cumparat cineva ceva de pe site-ul www.ebay.com? Vreau sa imi cumpar niste pensule pentru machiaj si nu stiu daca este un site de incredere si daca preturile sunt reale. m-ar mai interesa si taxele. Din cate am inteles trebuie sa am card pentru a putea achizitiona ceva de pe site. Ce fel de card?:DMultumesc.

1 răspuns:
| solumaam a răspuns:

Ebay este printre cele mai cunoscute pentru tranzactiile cu produse in special SH, este asemanatr cu ocazii.r de la noi.
Site-ul este serios, problema este ca cel de la care cumperi sa fie serios si va trebui sa il verifici la feedback!
Trebuie sa iei legatura cu vanzatorul prin mail si acolo stabiliti pretul cu tot cu transport ...trebuie sa ai cont pe ebay ca sa poti face tranzactii!