| Anne2000 a întrebat:

A dat la cineva rezultat metoda din urmatorul videoclip? https://www.youtube.com/watch?v=Vxws6YOOpmg Va rog mult spuneti-mi cum sa-mi fac bucle lejere fara placa si ondulator, precizez ca o sa am parul ud inainte sa aplic metoda si o sa-l dau cu spuma, voi avea un rezultat bun? Am mare nevoie de voi. Ajutor.

1 răspuns:
| thpop a răspuns:

Ai putea să folosești metoda din videoclip, dar nu trebuie să ai părul ud. Trebuie să îl speli, iar după ce l-ai uscat în procent de 85% poți trece la treabă.
Un pont. Fă asta seara și pune-te la somn cu ele făcute. Vor avea timp toată noaptea să se fixeze și până dimineața vor fi gata.
Succeswinking