| LikeABossBaby a întrebat:

Buna:X as vrea sa obtin niste bucle foarte lejere cum as putea fara placa sau ondulator parul meu inca este afectat din cauza lor.Multumesc:X Funda:X

1 răspuns:
| ellai a răspuns:

Buna. poti sa folosesti bigudiuri sau dupa ce te seli pe cap( sa ai parul inca ud) iti iei suvite de par cam cat ai dorii buclele sa fie, le sucesti si le prinzi de cap intr-un mic coc cu agrafe sau altceva. le lasi asa pana se usuca(poti dormi cu ele in cap) apoi inainte sa le desfaci dai cu fixativ. sper sa te ajute.