| Sabrine a întrebat:

A facut cineva comanda de pe www.sammydress.com sau de pe www.tbdress.com pana acum? M-ar interesa daca sunt de incredere, tinand cont ca produsele ar fi trimise tocmai din Corea. Multumesc!

Răspuns Câştigător
| AikkoxD a răspuns:

Mi-am luat eu aşa ceva:
http://s.tbdress.com/images/product/10/10633/10633645_2.jpg acum ceva timp. Durează ceva până ajung, dar eu n-aş mai comanda de pe site-ul ăla. Produsele sunt de calitate...mai slăbuţă. Dar sunt frumoase.

1 răspuns:
| CMarian a răspuns:

Da sunt de incredere dar pe drum se pot detriora acu depinde si ce comanzi happy