| AndreaD a întrebat:

Tocmai mi-am cumparat de la farmacie lotiunea regeneranta cu Petroleum – Gerovital Plant Tratament.
Si din pacate cand am ajuns acasa am constatat ca am nevoie si de samponul regenerant.
Este vreo problema daca folosesc alt sampon din gama Gerovital? Cel de anticadere.
As vrea sa aflu parerea persoanelor care au mai folosit acest produs.
A avut efect? Decoloreaza parul?
Funda.

Răspuns Câştigător
| alexalexa2000 a răspuns:

Am și eu din ăsta.Nu e nevoie neapărat de șamponul acela.Da, a avut efect.Mi s-a mai îndesit părul și nu, nu decolorează părul happy. Fundă?happy