| DeeDee_4511 a întrebat:

A folosit cineva samponul de la GEROVITAL pentru ANTICADERE si lotiunea regeneranta cu petroleum? Eu nu le-am luat pentru caderea parului ci pentru cresterea parului big grin. A dat rezultate? Cum arata parul vostru inainte? Dar dupa? Funda pentru cele mai multe detalii :*.

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Arata bine... am folosit si sunt multumita. merita banii!

| Maiaaa1 a răspuns:

Foloseste ulei de ricin. mie mi-a dat rezultate. si nici nu este scump. te poti da cu el si pe gene... trebuie doar sa il aplici pe parul uscat. si sa te speli epste cateva ore. kiss:*:*