| IForgotMyNameAgain a întrebat:

De curand a aparut la Avon o noua gama pentru ingrijirea tenului, Nutra Effects. Ati incercat vreun produs din acea gama? Am tenul gras si m-am gandit sa imi iau crema hidratanta cu pudra matifianta. Multumesc!

2 răspunsuri:
| PinkPanther001 a răspuns:

Am avut câteva retineri atunci când am schimbat crema de seara cu gelul pentru matifiere, dar acum ma bucur ca am luat aceasta decizie. Tenul meu este perfect hidratat si arata cu adevărat mai bine. Am simtit diferenta chiar dupa prima săptămână de folosire

| NoNameBiancaa a răspuns:

Da,sunt foarte bune, chiar iti recomand