| anonim_4396 a întrebat:

Va rog sa imi spuneti metode naturiste pentru indepartarea punctelor negre! happy

Răspuns Câştigător
| DianaIstratii a răspuns:

Iti zic ce a functionat si la mine si la o prietena. Aburi fierbinti pentru fata ( ceai de musetel, un prosopel in cap si gata si masca asta )., mai poti face ceva gen ...iti speli ca sa spun asa fata saptamanal sau de 2 ori pe saptamana cu faina de porumb. Mai nu stiu ce sa zic. La mine a mers. Mai folosesc masti pe baza de fructe ( mere, morcovi, castraveti), miere combinata cu altele (ulei de masline, lamaie). Poti consulta un cosmetician. Acolo vei stii un raspuns mai ok... fundita?

5 răspunsuri:
| Xenya a răspuns:

Va multumesc pentru ajutorul acordat!

| MihayG a răspuns:

Mai eu am folosit o crema pe baza de galbenele,,,, luata din farmacie si la mine a mers

| Xenya a răspuns (pentru MihayG):

Multumesc! O sa incerc si varianta ta! happy

| Thedarkprincess a răspuns:

Hei!happy Eu folosesc Clear&Clear (morning energi) se gaseste la farmacie [eu de acolo l-am luat] sau in magazine care se ocupa cu asa ceva sau te mai sfatuiesc ca e bine sa mergi la tratamente la saloane cosmetice un tratament e 45 de lei aproximativ dar scapi de elewinking