| Pufuliky a întrebat:

A folosit cineva roll-on-ul de la garnier pentru cosuri? este bun?

Răspuns Câştigător
| Crisu_7532 a răspuns:

Roll-on-ul de la Garnier pentru cosuri este acelasi lucru cu crema PureActive pentru cosuri, numai ca apare sub o alta forma, deci in loc de crema, e roll-on. Eu folosesc crema PureActive pentru cosuri si sunt foarte multumita de ea. Usuca repede cosurile deja aparute plus ca previne aparitia altor cosuri daca o folosesti in fiecare seara, inainte de culcare, in zonele predispuse la aparitia cosurilor.

2 răspunsuri:
| Lora a răspuns:

Eu nu l-am folosit pentru ca nu am cosuri, dar au fost fete pe-aici care l-au folosit si erau multumite de rezultat.

| dedfgv a răspuns:

Si eu asi fii interesata