| anndra56 a întrebat:

ati folosit roll on de la garnier pentru cosuri? A dat rezultate? Merita cumparat? Fundalove struck

Răspuns Câştigător
| Kassandra1408 a răspuns:

Produsele de la Garnier sunt in general foarte bune. Multi le recomanda.
Daca vrei sa scapi de cosuri permanent, iti recomand sa te duci la farmacie si sa cumperi Rivanol, solutie( 4 lei sticluta, cat siropul de tuse) si sa o folosesti de 3 ori pe zi. In fiecare seara sa te dai cu Mibazon (7 lei) si sa masezi usor pielea. Dupa 10 zile, cosurile se vor diminua considerabil, iar cicatricile de la ele vor disparea.
Multa bafta!

1 răspuns:
| Adișa_9127 a răspuns:

Buna! Eu am folosit si este fff bun:X

sunt multumita ca a dat roade:X

l-am folosit 2-3 saptamani si mi-au disparut+ca nu au ramas