| deel a întrebat:

A folosit cineva sampoane din gama ALPECIN? Dau rezultate?

3 răspunsuri:
| UltraLex a răspuns:

Am folosit 2 sticle si nu am observat nici o imbunatatire acum vreo 2 ani

| roxanaiasmina202 a răspuns:

Nu dau niciun rezultat!

| elabella93 a răspuns:

DA am folosit eu ...alpecin pe langa multe alte tratamente pentru caderea parului..masti tot felul de sampoane.pana cand am ales sa consult un dermatolog..care mi-a recomandat o solutie..alopexy 2% care mi-a stopat caderea parului intr-0 luna..plus ca mi s-a regenerat foarte repede..asta dupa 2 ani in care am incercat si eu tot felul de tratamente din auzite..costa cam 50 lei. sper ca te-am ajutat