| pithicot a întrebat:

A folosit cineva samponul Nivea 2 in 1 express(sampon+balsam)? Ce parere aveti despre el? Va spala bine parul? fundita:*

Răspuns Câştigător
| Oxanna a răspuns:

HeLaOooOkiss sa stii ca e foarte bun samponul(cel albastru l-am folosit eu) dar in general ma spal cu nivea pentru ca sunt foarte bune:-) fundita?hee hee

3 răspunsuri:
| roberta_3262 a răspuns:

Hey! Sincer, scalpul meu nu il suporta din pacate. Adica fac matreaza si etc...cred ca e bun pentru anumite persoane. Te pup dulcebig grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu m-am spalat cu samponul Nivea 2 in 1 express si este foarte bun!happy

| Clatitecufinetty a răspuns:

Am folosit aseara si eu:* La felul meu de par este foarte bun si iti da volum:* Succeshappy