| lexy22 a întrebat:

A incercat cineva capsulele de la Acne Out pentru ten gras si acneic? astept pareri happy

Răspuns Câştigător
| MagicOneT a răspuns:

Am acnee de ceva timp, moderata, nici usoara, nici exagerata si am luat (si inca iau) capsule de Acne Out cam de 6-7 luni, una pe zi, dimineata cand ma trezesc (e bine sa pastrezi o anumita ora pentru pastila, asa mi-a recomandat medicul, cica este mai eficienta). Nu pot sa zic ca am vazut schimbari majore, minuni, un lucru l-am observat, se regenereaza mai usor pielea, semnele au mai trecut, tenul e cam la fel de gras, dar depinde de la persoana la persoana.

Mai pe scurt, nu face minuni, dar poti sa iei, rau nu are cum sa-ti faca, e un supliment.

2 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Anays5 a răspuns:

Ti-l recomand cu drag.sunt 100% vegetale, spală, catifelează şi hidratează pielea, menţinând un pH optim al pielii. Conţine combinaţia eficientă de acid Salicilic şi Lactic, care curăţă porii în profunzime şi îndepărtează punctele negre! Este potrivit pentru utilizarea zilnică.

! Funda te roggggg!