| Kidd_2736 a întrebat:

A incercat cineva capsulele rivalid pentru cresterea parului? am auzit ca iti cade foarte mult parul de la ele si iei si ingreutate. ce imi recomandati pentru cresterea parului?

Răspuns Câştigător
| ImiPlaceSaEnervezLumea a răspuns:

Buna, eu am facut tratament cu revalid (am luat aprox 3 flacoane ) si vreau sa iti spun ca nu m-am ingrasat deloc iar parul nu mi-a mai cazut,deci s-a cunoscut o imbunatatire a podoabei capilare. Parul meu a inceput sa se indeseasca,se vedea clar ca imi creste, pentru ca aveam numai zulufi pe la frunte, tample si in tot capul bineinteles. Nici nu m-am ingrasat si nici nu mi-a mai cazut parul dupa ce am oprit tratamentul.happy bafta

1 răspuns:
| Năpârlici a răspuns:

Depinde de organism. Cel mai bine este sa mergi pe o cale mai naturala, incearca uleiuri cum ar fi cel de ricin care este cel mai popular pentru asta si la fel si uleiul de masline, vitamine precum A, E care sunt foarte hranitoare. Daca suporti ideea de a iti pune galbenus de ou este iar foarte ok pentru par. Gasesti foarte multe masti naturale pe google si nu risti cum risti cu capsulele.