| deeyuz a întrebat:

A incercat cineva Clean & Clear Shine Control Gel Exfoliant Matifiant sau Clean & Clear Lotiune de curatare a porilor? Sunt bune, dau rezultate?
Fundita

2 răspunsuri:
| Bondarel99 a răspuns:

Sunt foarte bune, dar trebuie sa le folosesti in fiecare zi(chiar de 2 ori pe zi) ca sa obtii tenul curat si fara imperfectiuni, iar rezultatele se vad dupa vreo 2 luni.Mai trebuie sa folosesti si un gel exfoliant ca sa elimini pielea moarta si sa lasi porii sa respire.Sa-i curati doar nu e de ajuns...

| deeyuz explică:

Ai putea sa imi recomanzi unul?