| Tourniquet a întrebat:

Crema Clean & Clear este buna? A incercat cineva? A dat rezultate?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Didw a răspuns:

Hmm. Pot sa zi ca e buna. Am folosito si eu acu o luna laughing, dar ma rog m-am lasat pentru ca am descoperit una si mai buna. dar in pare parte ce pot zicethinking este destul de buna. Te pup, fata :X :X :X

6 răspunsuri:
| madaa a răspuns:

Sincer eu numa aceasta gama folosesc si este foarte buna dar sa nu o folosesti mai mult de o data pezi deoarece iti apar iritatii pentru cosuri mai bun este sineryt se gaseste la farmacie este si mai bun decat Clean & Clearwinking

| andreea_6710 a răspuns:

Este foarte buna de cand a incercat-o o folosesc intruna :X

| pitikaaaa a răspuns:

Eu am incercat
mda pot sa zic ca e buna.winking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu am incercat dar dupa ce ma dadeam cu ea imi usca foarte tare fata si aveam mancarimi.Depinde si ce tip de ten ai.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu e buna de nimic la mine am niste puncte bagate adanc si nu le scoate

| ethna a răspuns:

E f buna... rezultatele nu se vad dupa cateva zile[2-5] foloseste mai mult timp cand esti in pijamale seara... citeste bine cum se foloseste