| RoX_6698 a întrebat:

A incercat cineva http://www.scapa-de-negi-alunite.eu/? Este bun sau imi iau teapa?

4 răspunsuri:
| Vali87 a răspuns:

E pacaleala, stiu ca am luat eu ceva de pe un site asemanator, pentru cosuri si era o mare prostie, nu da banii degeaba.

| amaranth a răspuns:

Mai, nu stiu. Decat sa iei teapa ...Mai bine intereseaza-te la o farmacie.
Am avut si eu cand eram mica foarte multi negi. Si pe frunte, degete. aratau foarte urat. Stiu ca mi-am luat de la farmacie o crema pentru negi. era in jur de 10 lei. Poate putin mai mult. Intr-o saptamana am scapat de ei.

| demicsabi a răspuns:

Amaranth nu stii cum ii spunea? eu am fost la farmacie si mi-au dat ceva solutie si scumpa si si nefolositoare... mersi

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Site-ul ala e cea mai mare teapa.
Daca vrei sa le scoti faci o analiza la dermatolog si apoi ti le scoate un medic cu laser bisturiu si ce mai este... La cele mici nu raman urme. La restul raman cateva luni apoi dispar.
Eu inca nu mi-am scos, am una micuta pe gat care cred ca o voi scoate curand.