| Mauve a întrebat:

Http://www.scapa-de-negi-alunite.eu/

Este adevarat? Credeti ca merita banii?

3 răspunsuri:
| LoL a răspuns:

eu nu cred ca merita banii eu am fost la dermatolog si in nici 10 minute deja scapasem de neg si l am avut pe gat am dat 2 milioane pe consultatie+tratament ca sa zic asa mi a facut o injectie in neg care te pot asigura ca nu doare si eu de obicei tip cand mi se face o injectie laughing iar apoi a dat cu un gaz ceva cald peste alunita si a luat o cu o carpa si gt nu mai aveam alunita

| Shugareala a răspuns:

Nu stiu... eu am avut un nigel si mi-am luat de la farmacie ChryoPharma, se agita, si cu un buretel din set (de unica folosinta) (sunt km 8 buretei in set, daca nu ma insel) pui pe neg si il ingheata, si cam in 4-5 zile cade. Locul ramane curat, nu raman semne sau ceva. De asta iti pot spune sigur ca e bun happy

| Lili_Botezatu_1953 a răspuns:

SALUT! DACA merita banii, sincer nu. speram in metode deosebite...dar toate metodele le citisem gratuit...deci?