| PumpkinDoll a întrebat:

A incercat cineva masca aia cu carbune pentru puncte negre? Daca a dat rezultate, lasati-mi si mie un link

9 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Recomand cu incredere si 100% eficienta, spalarea pe fata cu apa calda, sapun si malai, care curata in profunzime tenul, scotand punctele negre si cosurile.

| Mihailescu_Valeriu_1953 a răspuns:

Sunt doua variante: 1. te facI miner. 2 pui carbunii sub gratar si ii aprinzi, apoi te asezi comod pe gratar si astepi alte remedii.winking laughing tongue DESGUR GLUMESC. Dar poti incerca si o masca, cu tarate de grau fermentate-de la bors

| PumpkinDoll explică (pentru Mihailescu_Valeriu_1953):

Nu mai incerc nimic, oricum tot urat o sa fiu rolling on the floor

| Mihailescu_Valeriu_1953 a răspuns (pentru PumpkinDoll):

Si Diavolul Tasmanian este urat; dar masa se lauda ca are cei mai frumosi copii.winking laughing laughing laughing

| PumpkinDoll explică (pentru Mihailescu_Valeriu_1953):

S-o vezi pe mamaie''Hai ma ce naiba, tu esti baiat urat?''

| Mihailescu_Valeriu_1953 a răspuns (pentru PumpkinDoll):

Sunt mai urat decat limba olandeza scrisa cu sdura pe menghina lacatusului. laughing laughing laughing

| Rux2000 a răspuns:

Eu am incercat niste benzi cu carbune activ pentru nas si barbie si a ners cat de cat. Trebuie mai intai sa îți pui un șervețel înmuiată (nu stiu daca asa se scrie) in zona in care dorești sa aplici masca respectiva, pentru a iti deschide pori.

| wonderwoman123 a răspuns:

Da, dar vezi s-o iei originala, nu de pe aliexpres, ebay sau add-uri de pe Facebook sau Instagram

| Popm a răspuns:

Incearca www.cassiopea.ro! recent i-am descoperit si eu. au mai multe produse originale, inlcusiv masca neagra pentru puncte negre sau cea alba pentru pucte negre si acnee